Vuçiç: S’ka ofertë për ndarje, Kosova dhe Serbia, një zgjidhje gjithëpërfshirëse për konfliktet në rajon
12/10/2019 01:35
Besian Mustafa: Nuk ka pezullim të diskutimeve
11/10/2019 20:18
“Shengeni ballkanik”, Albin Kurti: Tirana ta shohë Serbinë me sytë e Kosovës
11/10/2019 16:56
LDK ngrin negociatat me VV-në deri në certifikimin e rezultateve
11/10/2019 16:52
Kosovë/ Javën e ardhshme përfundon rinumërimi, fillon numërimi i votave me kusht
11/10/2019 16:18
Gratë në Kosovë vazhdojnë të kryejnë aborte për shkak të preferencave gjinore
11/10/2019 16:15
Mini Shengeni ballkanik/ Reagime në Prishtinë pas takimit Rama-Vucic-Zaev
11/10/2019 15:14
Çekia nuk ndryshon qëndrimin ndaj pavarësisë së Kosovës
11/10/2019 14:13
Fushë Kosovë/ I kërkon 2 mijë euro, sepse i kishte ngacmuar gruan
11/10/2019 11:42
Dënohen me burgim të përjetshëm 3 shqiptarët që vranë avokatin grek
11/10/2019 11:17
E çuditshme ajo çfarë ndodh në Kosova-Gjiblartar, trajneri vendos që pas pjesë së parë ekipi të…
10/10/2019 20:25
Takimi i parë Kurti- Osmani/ LDK nuk e njeh kreun e VV si kryeministër
10/10/2019 20:08
Fillon rinumërimi në 314 qendra votimi në Kosovë
10/10/2019 17:18
Prishtinë/ Mbahet për herë të tretë ‘Parada e Krenarisë’
10/10/2019 14:23
Përfundon takimi Osmani-Kurti: Kushdo që ka marrë më shumë vota do caktohet kryeministër
10/10/2019 13:56
Sot takohet Kurti me Osmanin, në pritje të takimit për koalicionin qeverisës
10/10/2019 13:17
Challandes: Ndeshja ndaj Gjibraltarit është e rëndësishme
09/10/2019 22:08
Pacolli: Dënoj deklaratat ultra nacionaliste nga klubi serb i futbollit Crvena Zvezda
09/10/2019 21:29
I dërguari i Trump në Prishtinë/ SHBA nis punën për marrëveshjen Kosovë-Serbi
09/10/2019 21:27
Kosovë/ KQZ vendos, rinumrim në 313 vendvotime
09/10/2019 17:19
Vjosa Osmani konfirmon koalicionin me VV: Nuk ka asnjë alternativë tjetër
09/10/2019 14:02