Hoti raporton për mini-shengenin/ Kryeministri në interpelancë edhe për anëtarësimin në organizatat ndërkombëtare
22/10/2020 00:36
Shefi i UMNIK, thirrje për dialog konstruktiv
21/10/2020 22:47
Greqia, rekord rastesh me Covid/ Dy rajone vendosen në karantinë
21/10/2020 22:43
​Deputeti i PDK-së preket me koronavirus
21/10/2020 22:27
Shefi i UNMIK-ut u bën thirrje Kosovës dhe Serbisë për dialog konstruktiv
21/10/2020 21:48
​Idrizi-Hotit: Kur doni të ndalni spastrimin etnik të shqiptarëve në veri?
21/10/2020 21:37
Bilanc tragjik në Maqedoninë e Veriut, 12 të vdekur dhe 641 raste të reja me Covid-19
21/10/2020 20:19
Hoti raporton për minishengenin/ Kryeministri në interpelancë edhe për anëtarësimin në organizatat ndërkombëtare
21/10/2020 19:44
​Asociacioni, Hoti zotohet se s’do të lejohet shkelja e rendit kushtetues në Kosovë
21/10/2020 19:02
Vjedhja e 2 mln eurove nga Thesari i Shtetit/ PDK kërkon dorëheqjen e ministres Bajrami
21/10/2020 18:49
​Hoti: Mini-shengeni, sugjerim i fuqishëm i sponsorit kryesor të Kosovës
21/10/2020 17:36
​Mos aplikimi në organizatat ndërkombëtare, Osmani përplaset me Hotin
21/10/2020 16:52
Policia e Kosovës arreston një të dyshuar për transferim të parave nga Thesari i shtetit
21/10/2020 16:07
Kosovë/ Asnjë viktimë dhe 124 raste të reja me koronavirus
21/10/2020 15:28
Respektimi i masave ndaj COVID-19, inspektohen autobusët në Prishtinë
21/10/2020 15:27
Deputeti i PDK: Mini-shengeni e izolon Kosovën në rajon
21/10/2020 14:47
Kosovë/ 10 përqind e fëmijëve të kthyer nga Siria rriten nga gjyshërit
21/10/2020 14:40
Lojërat e Vuçiçit me qeverinë dhe synimet e qeverisë së re
21/10/2020 14:23
Mbrojtja nga koronavirusi/ Maqedoni e Veriut, hyjnë në fuqi masat e reja
21/10/2020 13:46
Hoti: Kosova ka pauzuar aplikimin në organizatat ndërkombëtare, por jo përgatitjet
21/10/2020 13:42
Ambasadori Gashi: Nuk e përkrah dhunën; të më sfidojnë në gjykatë
21/10/2020 13:18