​Kurti: Marrëveshja e Uashingtonit nuk ishte menduar të zbatohej
22/10/2020 18:05
​Shuarja e Task-forcës antikorrupsion, Vetëvendosje fton Hotin në interpelancë
22/10/2020 17:22
BE-ja nuk e di kur mund të vazhdojë dialogu Kosovë-Serbi
22/10/2020 16:09
Debate të ashpra për Kosovën në Këshillin e Sigurimit: Serbia sikur ka harruar krimet e veta
22/10/2020 14:53
Kosovë/ ​Zero raste vdekjesh dhe 159 raste të reja me COVID-19
22/10/2020 14:42
​Liberalizimi i vizave për Kosovën/ Ministrja e Jashtme: Mungesë vizioni i BE-së
22/10/2020 14:04
“Avulluan” 2 milionë euro nga Thesari i Shtetit/ Kosovë, flet avokati i të dyshuarit
22/10/2020 13:59
Pamje të frikshme nga Kreta/ Moti i keq godet jugun e Greqisë! Përmbyten rrugët, ndërpritet energjia elektrike
22/10/2020 11:32
Kosovë/ Dyshime se babai i këshilltares së zv/kryeministres i përfshirë në vjedhjen e mbi 2 mln eurove, Gashi shkarkohet nga detyra
22/10/2020 09:41
Kosovë/ 1117 gjoba për mos respektim të masave ndaj COVID-19
22/10/2020 09:39
Greqi/ ​Lëkundje të forta tërmeti
22/10/2020 08:19
Bilanc i rëndë në Maqedoninë e Veriut/ 12 viktima dhe 641 raste të reja në 24 orët e fundit
22/10/2020 01:37
Kosovë/ Vidhet thesari i shtetit, , 2.1 milionë euro u morën nga një prej punonjësve të institucionit
22/10/2020 00:54
Hoti raporton për mini-shengenin/ Kryeministri në interpelancë edhe për anëtarësimin në organizatat ndërkombëtare
22/10/2020 00:36
Shefi i UMNIK, thirrje për dialog konstruktiv
21/10/2020 22:47
Greqia, rekord rastesh me Covid/ Dy rajone vendosen në karantinë
21/10/2020 22:43
​Deputeti i PDK-së preket me koronavirus
21/10/2020 22:27
Shefi i UNMIK-ut u bën thirrje Kosovës dhe Serbisë për dialog konstruktiv
21/10/2020 21:48
​Idrizi-Hotit: Kur doni të ndalni spastrimin etnik të shqiptarëve në veri?
21/10/2020 21:37
Bilanc tragjik në Maqedoninë e Veriut, 12 të vdekur dhe 641 raste të reja me Covid-19
21/10/2020 20:19
Hoti raporton për minishengenin/ Kryeministri në interpelancë edhe për anëtarësimin në organizatat ndërkombëtare
21/10/2020 19:44