Testimi në laboratorë privatë, MSH e AKK: S’do të ketë marrëveshje rreth çmimeve
11/08/2020 09:43
Ushtarë serbë në një fshat të Kosovës/ Mision patrullimi i KFOR-it, reagime të ashpra në Prishtinë
11/08/2020 09:31
Në Spitalin e Pejës po trajtohen 73 pacientë me COVID-19, 15 në gjendje të rëndë
11/08/2020 09:20
LSDM dhe BDI afër marrëveshjes? Vijojnë negociatat për qeverinë e re në Shkup, por Zaev dhe Ahmeti nuk japin detaje
11/08/2020 00:45
Përshkallëzohet tensioni/ Anijet turke hyjnë në ujërat greke. Athina reagon ashpër ndaj Ankarasë
11/08/2020 00:23
LSDM dhe BDI afër marrëveshjes? Vijojnë negociatat për qeverinë e re në Shkup, por Zaev dhe Ahmeti nuk japin detaje
10/08/2020 22:22
Athinë/ E kishte fshehur në magazinën e një vile luksoze, kapet me 205 kg kanabis 22 vjeçari shqiptar
10/08/2020 20:55
​Një i vdekur dhe 109 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore
10/08/2020 18:38
Përshkallëzohet tensioni! 5 anije turke hyjnë në ujërat grekë
10/08/2020 18:36
Masa akoma më të rrepta nga Greqia/ Vetëm 750 vetë në ditë do kalojnë nga Kakavija
10/08/2020 17:16
Kosovë/ Ministria e Shëndetësisë licencoi 29 laboratorë privatë për testimet për COVID-19
10/08/2020 17:04
Kurti u kërkon ambasadorëve të huaj t’i ndihmojnë Kosovës në luftën kundër COVID-19
10/08/2020 16:38
Kosovë/ 14 të vdekur dhe 172 raste të reja me COVID-19
10/08/2020 15:08
Në përvjetorin e Marrëveshjes së Ohrit synohet që partitë shqiptare në Maqedoni të ulen në një tryezë
10/08/2020 11:29
Pejë/ 70 pacientë me COVID-19 po trajtohen në spital, 11 në gjendje të rëndë
10/08/2020 10:08
​Për shkak të punimeve, disa lagje të Prishtinës pa energji elektrike
10/08/2020 09:17
COVID-19/ 3 mijë e 976 raste aktive në Kosovë
10/08/2020 09:16
Covid-19, shpërthim rastesh në Greqi/ Parashikohet skenar ogurzi nëse s’merren menjëherë masa më të rrepta
09/08/2020 18:46
​Izetbegovic: Nëse Serbia e njeh Kosovën, do të hapet oreksi për Bosnjën
09/08/2020 18:38
Katër viktima dhe 85 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore
09/08/2020 17:53
​Hoti: Vendimi për hapjen e shkollave varet nga gjendja me COVID-19
09/08/2020 16:08