​Afër 15 mijë të shëruar nga Covid-19 që nga paraqitja e pandemisë në Kosovë
24/10/2020 08:28
Sot Speciales i skadon afati 6 mujor i shqyrtimit të aktakuzës për presidentin Thaçi
24/10/2020 07:45
Prishtina e Shkupi firmosin memorandumin për 5 G-në
24/10/2020 03:20
Aktakuza ndaj Thaçit/ Sot skadon afati 6 mujor për presidentin e Kosovës
24/10/2020 02:50
Zaev pret Hotin në Shkup: Fton Kosovën që ti bashkohet minishengenit ballkanik
24/10/2020 01:55
Gjeloshaj jep dorëheqjen nga mandati i deputetit, zgjedh të qëndrojë si kryetar i Komunës Tuz
23/10/2020 21:32
PDK: Vjedhja e mbi 2 milionë eurove, krim i organizuar brenda Ministrisë së Financave
23/10/2020 21:13
Kosovë/ Zbulohet skema e vjedhjes së 2 milionë eurove,17 llogaritë në të cilat u shpërndanë paratë e Thesarit të Shtetit
23/10/2020 20:42
​Hoti takon kryetarin e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut
23/10/2020 18:31
Festival, protesta e debat për Kosovën në Beograd
23/10/2020 18:17
Kosova dhe SHBA-ja nënshkruajnë memorandum bashkëpunimi për rrjete të pastra 5G
23/10/2020 17:57
Mustafa: Nëse ballafaqohemi me mandat kushtetues e nuk gjejmë zgjidhje, jemi të përgatitur për zgjedhje
23/10/2020 17:11
​Thesari i Kosovës tregon pse i dërguan letër operatorit ekonomik për kthimin e mbi 2 milionë eurove
23/10/2020 16:51
Ende nuk dihet nëse aktakuza ndaj Thaçit, është konfirmuar apo hedhur poshtë
23/10/2020 16:40
​Hoti në Maqedoni: Në Gjykatën Speciale nuk gjykohet lufta për liri dhe pavarësi
23/10/2020 16:28
Dy të vdekur dhe 169 raste të reja me Covid-19 në Kosovë
23/10/2020 15:47
Kosovë/ Drejtori i Thesarit nuk ishte në dijeni për transferimin e 2 milionë eurove
23/10/2020 14:52
​Prokuroria në Gjilan jep detaje për vrasjen e 19-vjeçarit
23/10/2020 13:02
​KQZ vendos për fushatë zgjedhore pesë ditore në Podujevë
23/10/2020 10:53
Hoti viziton Maqedoninë e Veriut
23/10/2020 10:03
Vritet me thikë 19-vjeçari në Kosovë
23/10/2020 09:15