Një sasi eksplozivi ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në Lushnje.

Tritoli ishte vënë në banesën e Albert Taullaut dhe nga shpërthimi mësohet se ka vetëm dëme materiale.

Albert Taullau është vëllai i Sajmir Taullaut, të cilit disa muaj më parë iu bë atentat në lokalin e tij.

Top Channel