Vila ka 5 dhoma, gjashtë banja, dhe ndodhet në Palm Bay të Floridas, SHBA.

Dizenjoja është frymëzuar nga vetë themeluesi i Diznejt, Uollt Diznej.

Shtëpia ka një pishinë të vogël në formën e miushit Miki përpara, si dhe një tjetër në pjesën e pasme.

Përveç këtyre, ka vaska, ujëvara, shtëpiza, gropa dhe ura që të bëjnë të ndihesh sikur je në parkun më të famshëm të argëtimit, Disnejlend.

 

FOTO GALERI
2/11

Top Channel