A do të jetë beteja tani në grupin parlamentar të PD? Çipa, Lela dhe Skënderi komentojnë në Top Talk
18/05/2023 17:56
Shpërthen Murrizi: Ky popull shkon pas atyre që tallin menderen me të. Ta gëzojnë hajdutin
09/05/2023 19:25
Të mbështesin bandat për të qenë në krye të Bashkisë? Sako: Nuk kam koment!
01/05/2023 22:51
Top Talk/ Kreshnik Spahiu pranon publikisht gabimin më të madh politik të tij
17/05/2022 18:44
Top Talk/ Blendi Kajsiu: Me Berishën në krye të opozitës bëhet i pamundur rotacioni politik, është simbol i korrupsionit me Gërdecin
05/05/2022 18:40
“Top Talent”/ Nis sot në Top Channel edicioni i tretë i show-t të talenteve
24/01/2020 17:40
Top Talent, aplikimet deri në 24 Nëntor
18/11/2019 17:08
TOP TALENT hap aplikimet për sezonin e tretë!
23/10/2019 17:00
Çupi në Top Talk: Rama komod politikisht, tani zgjedh ai me kë do dialogojë
09/09/2019 18:46
Korado Aliaj fiton “Top talent 2”/ Konkurroi për prezantues, juria e zgjodhi si më të mirin mes garuesve
13/07/2019 15:32
Korado Aliaj, fituesi i “Top Talent 2”
12/07/2019 23:49
Finalja “Top Talent-2″/ Do të shpallen edhe fituesit në secilën kategori
12/07/2019 15:26
Top Talent, njihuni me gjysmëfinalistët e parë
01/06/2019 15:31
Top Talent, edhe 9 konkurrentë kalojnë në çerekfinale
25/05/2019 15:02
“Top Talent 2”, 5 konkurrentë kalojnë mbrëmjen e dytë
11/05/2019 10:41
“Top Talent 2”, nata e dytë/ Të tjerë konkurrentë, të tjera emocione
10/05/2019 17:09
“Top Talent 2”, ja fituesit e natës së parë
05/05/2019 12:53
Top Talent 2 Show – Gjithçka gati/ Sonte ora 21:00
03/05/2019 10:58
Top Talent 2, së shpejti në Top Channel
16/04/2019 13:32
“Top Talent 2” cakton jurinë, ja emrat që do përzgjedhin talentet
04/04/2019 14:06
Top Talent – Momentet më të bukura dhe më me humor nga audicionet e përgjithshme
26/03/2019 19:42
“Top Talent Backstage”, emocionet e ditës së tretë të audicioneve
20/03/2019 15:56
Përfundojnë audicionet e “Top Talent 2”, spektakli nis në Maj
17/03/2019 15:09
Top Talent 2, audicionet LIVE në kanalin e Top Channel, në Youtube
17/03/2019 09:40
“Top Talent II”, audicionet e ditës së dytë – VIDEO
10/03/2019 14:24
“Top Talent Backstage”, emocionet e audicioneve vijnë në kanalin e YouTube të Top Channel
04/03/2019 14:10
Startojnë audicionet e “Top Talent II”, transmetohen live në kanalin e Top Channel, në Youtube
03/03/2019 22:51
Qindra aplikime për edicionin e dytë të Top Talent, mesnata afati i fundit
24/02/2019 21:11