Top Talent, edhe 9 konkurrentë kalojnë në çerekfinale

25/05/2019 15:02

Mes luftës për “postin” e kryetarit të jurisë së Top Talent, ka marrë fund edhe faza e parë, ajo e audicioneve të konkurrentëve.

Mbrëmjen e sotme janë 9 emrat e kanë kaluar për më tej.

Kështu që pasi fituan zemrat e publikut dhe të jurisë, kaluan për në çerekfinale:

Kimet Gjyla, Aurel Muça, Zymbyleda Hysa, Jasmina Dumani, Nikola Nikhasanaj, Bleona Qalliaj, Klea Kapedani, Fatjon Pula.

Top Channel