Gjykata e dënoi autorin me burg të përjetshëm pas 6 vitesh/ Flet vëllai i Donjeta Pajazitit: Do të donim të dinim se kush e ka shtyrë Naserin
28/05/2021 14:37
21 pacientë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës, 4 në gjendje më të rëndë
28/05/2021 09:25
Kosovë/ 2 mijë e 987 raste aktive me COVID-19
28/05/2021 08:07
Arrijnë në Kosovë edhe mbi 100 mijë vaksina Pfizer
28/05/2021 02:44
Kosovë, mbi 600 mijë testime për COVID-19 që nga fillimi i përhapjes së pandemisë
27/05/2021 15:33
Kosovë/ Një i vdekur dhe 23 raste me Covid-19
27/05/2021 15:22
Kosova do lejojë dasmat/ Kufizimi i lëvizjes shtyhet për në orën 23, infektimet u ulën
27/05/2021 15:04
Ushtarët serbë i vranë babain dhe dy vëllezërit, 22-vjeçarja nga Kosova rrëfen si i shpëtoi duarve të tyre kur ishte foshnje
27/05/2021 14:41
Tahiri kërkon sqarim nga Kurti: Pse vëllai i drejtorit të Doganës që emërove ti, ka bërë transportin e kamionit që u kap me 400 kg kokainë?
27/05/2021 14:23
Vdes një person në një aksident trafiku në Gjilan
27/05/2021 09:42
LDK: Pa SHBA nuk ka dialog/ Deklarata e kryetarit të LDK pas takimit me Kryeministrin Kurti
26/05/2021 15:24
“Na hiqni orën policore”/ Protestë në Kosovë kundër masave kufizuese, mjekët: Eshtë shumë shpejt
26/05/2021 15:18
Mbi 59 mijë të vaksinuar kundër COVID-19 në Kosovë
26/05/2021 14:54
LDK: Pa SHBA-në as që duhet të ketë dialog me Serbinë
26/05/2021 13:53
Kosovë/ Pas kërkesës së asociacionit të komunave, hiqet ora policore dhe lehtësohen masat e tjera
26/05/2021 11:28
Kosovë/ Kërkohet zbutja e masave, por jo edhe largimi i orës policore
26/05/2021 10:59
​Kosovë/ 3 mijë e 303 raste aktive me COVID-19
26/05/2021 08:18
Dialogu me Serbinë pa SHBA? Haradinaj i shqetësuar pas takimit me Kurtin: Prish bilancin e interesave të Kosovës
25/05/2021 20:05
Covid-19 në Kosovë/ Një viktimë dhe 11 raste të reja në 24 orët e fundit
25/05/2021 15:41
Miratohet kërkesa e Thaçit për të zëvendësuar avokatin mbrojtës
25/05/2021 14:49
Kosova do të marrë vaksina edhe nga disa shtete të BE-së
25/05/2021 12:07