Një prej personazheve më të spikatur gjatë edicionit të parë të Big Brother VIP, Beniada Nishani ishte e ftuar këtë të martë në Top Arena.

Ajo hodhi poshtë aludimet se është në një lidhje me një djalë.

A është e vërtetë që një djalë misterioz i ka rrëmbyer zemrën?

“Nëse është një djalë misterioz të shfaqet dhe të më sjellë trëndafila të kuq”, tha Beniada.

 

Top Channel