Foto Ilustruese

Një i ri 25-vjeçar ka humbur jetën gjatë natës në Berat.

D.K., 25 vjeç, banues në lagjen “Donika Kastrioti”, ka mbërritur pa shenja jete në urgjencën e Spitalit Berat.

Policia thotë se nga këqyrja e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune dhe 25-vjeçari dyshohet se ka humbur jetën nga përdorimi i lëndëve narkotike.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Top Channel