Erërat dhe vranësirat e dendura në Darëzezë të Fierit kanë trembur pushuesit, të cilët kanë braktisur plazhin.

Pushuesit kanë zgjedhur të qëndrojnë në shtëpi, me frikën se mund të fillojë shi. Lundrimi gjithashtu është bllokuar, pasi dallgët janë më përmasa të mëdha.

Moti i keq ka përfshirë të gjithë vendin tonë ditën e sotme, shira që do të vazhdojnë edhe nesër, duke prishur planet e shumë vendasve por edhe turistë.

Ndërkohë java që vjen parashikohet të jetë me mot të mirë.

Top Channel