Një 23-vjeçar ëshët arrestiuar nga blutë e Vlorës, pasi dyshohet të ketë ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së tij.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë arrestuan në flagrancë shtetasin A. B., 23 vjeç, banues në Vlorë, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së tij.

Policia bën me dije gjithashtu se është arrestuar 34-vjeçari me inicialet A.G banues në Gjirokastër, pasi ditën e djeshme, duke drejtuar automjetin tip “Benz” është përplasur me një motoçiklet me drejtues shtetasi R. B., 20 vjeç, i cili si pasojë ka ngelur i dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Specialistët e Qarkullimit Rrugor të Komisariatit të Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë shtetasin A. G., 34 vjeç, banues në Gjirokastër, pasi ditën e djeshme, duke drejtuar automjetin tip “Benz” është përplasur me një motoçiklet me drejtues shtetasi R. B., 20 vjeç, i cili si pasojë ka ngelur i dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Top Channel