Është përfshirë nga flakët ballkoni i një apartamenti në lagjen “Vullnetari” në Elbasan pasditen e kësaj të diele.

Mësohet se zjarri ka rënë për shkak të një bombole gazi dhe fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Ndërhyrja në kohë e forcave zjarrfikëse ka bërë të mundur izolimin e zjarrit në ballkon që flakët të mos përfshinin pjesën tjetër të apartamentit.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel