Pak nga pak po i afrohemi spektaklit që do të nisë këtë edicion të Big Brother Vip.

Detajet e para po konfirmohen nga vetë stafi i produksionit teksa ka zbuluar identitetin e disa prej banorëve dhe jo vetëm.

Shtëpisë do t’i bashkohet një bukuroshe shumë e dashur për publikun.

Aktorja Olta Gixhari do të jetë konkurrente me personazhe të tjerë VIP për të fituar çmimin e madh.

Mbetet për tu parë nëse rrugëtimi i saj në këtë aventurë do të jetë i qetë apo aktorja do t’i trazojë pak ujërat?

Big Brother nis sot një edicion që premton të mbajë peshë zemrat e publikut me plot emocion, adrenalinë dhe surpriza.

Top Channel