Ish-deputetja e PD-së, Rudina Hajdari pranoi për herë të parë se është ndarë nga bashkëshorti, edhe pse aludohej prej kohësh.

E ftuar në “S’e Luan Topi”, Hajdari u shpreh se tashmë ai jeton në Amerikë dhe kanë zgjedhur rrugë të ndara,  por janë gjithmonë aty për vajzën e tyre.

Ish-deputetja u shpreh se i japin shumë dashuri vajzës së tyre, që të mos ndjehet sikur familja është e paplotë.

“Ne jemi munduar që ajo të ndjehet që familja e saj nuk është e plotë. Ne i japim shumë dashuri. Kemi një marrëdhënie të jashtëzakonshme si dy partner të fortë, në kuptimin që jemi njohur shumë të rinj. Jemi totalisht të dedikuar që ajo të ketë një jetë familjare të shëndoshë, por realiteti është që ne jemi të ndarë. Ai jeton në Amerikë dhe unë në Shqipëri, kemi zgjedhur rrugën tonë”, u shpreh ajo.

FOTO GALERI
2/10

Top Channel