Deschamps komplimenton Benzema dhe flet për Pogba: Krenari për ne francezët

18/10/2022 13:53

Didier Deschamps ishte i pranishëm në ceremoninë e Topit të Artë në Paris, aty ku triumfoi Karim Benzema.

Një lajm i mirë ky edhe për teknikun e Francës që e gjen sulmuesin më të motivuar se kurrë për të udhëhequr edhe kombëtaren në Katar. Në një prononcim për SportMediaset, tekniku i Gjelave komplimentoi Benzema për çmimin prestigjioz ndërsa foli edhe për shanset e grumbullit të Paul Pogba në Botëror.

Top Channel