Vllaznia prezantoi trajnerin e ri Mirel Josen këtë të hënë.

Në daljen e tij të parë zyrtare për median,ai u shoqërua nga presidenti Alban Xhaferi, i cili shprehu bindjen se Vllaznia do të fitojë tre ndeshjet e mbetura dhe rrjedhimisht edhe Kupën e Shqipërisë.

Për trajnerin Josa, rikthimi në Shkodër është një rikthim në shtëpi dhe objektivi kryesor janë Kupat e Europes dhe fitimi i Kupës së Shqipërisë.

 

Top Channel