Ndërhyrja “horror” nga Hazard, Akapo nxjerr foto të këmbës së çarë dhe kockave të thyera

16/05/2022 16:40

Mbrojtësi i Cadiz-it, Carlos Akapo, ka postuar një foto të tmerrshme të këmbës së tij të çarë dhe të gjakosur pas një goditjeje nga Eden Hazard, duke e lënë atë me dy kocka të thyera.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel