Ditën e sotme në “Për’puthen” transmetohet takimi i Brunos me Antonian, të cilët kanë nisur bisedën duke folur për të tjerët.

Antonia nuk ka hezituar të thumbojë vajzat e tjera që kanë pasur takim me Brunon, ndërsa atij i ka shprehur se e pëlqen për fizikun dhe faktin që është orator.

Por mes tyre nuk kanë munguar edhe komplimentat apo batutat për pamjen e kuruar në detaje.

Bruno: Po qan koha sot?

Antonia: Që do të thotë diçka negative?

Bruno: Jo asgjë.

Antonia: E prisje këtë takim?

Bruno: E prisja dhe e doja shumë. Më pëlqen që përzgjedh dhe e mban fjalën. Çfarë të ka pëlqyer?

Antonia: Si fillim aparencën tënde, prandaj të ftova të shikoj si është Bruno.

Bruno: Unë kam dalë në disa takime dhe je përfshirë që me ardhjen tënde. Nuk mendon se ecën shpejt?

Antonia: Aspak, atë që dua e marr.

Bruno: Çfarë ke parë tek unë më shumë se pamja fizike?

Antonia: Je shumë orator.

Bruno: Je gjithmonë kështu e kuruar?

Antonia: Po e gjithë, dhe në gjumë.

Bruno: Ke shumë ftohtë?

Antonia: Do më ngrohësh ti se të kam parë të ngrohtë në takimet e tjera.

Bruno: Kur më ke parë të ngrohtë?

Antonia: Kur ke gatuar.

FOTO GALERI
2/6

Top Channel