FOTO/ “S’do t’i hidhnin sytë as gjysma e djemve jashtë”, komenti i Artanit nevrikos keq Tolen. Pse ‘shpërthyen’ të qeshurat

19/10/2021 19:33

Tola dhe Artani janë përfshirë në një debat në studio pas transmetimit të takimit të tij me Ritvanën.

Pyetja e Tolës nxiti reagimin e Artanit, i cili i tha se është me fat që është pjesë e programit sepse as gjysma e djemve nuk do dilnin në takim me të po të ishte jashtë.

Tola-Ritvanën: Ç’të shtyu ta zgjidhje në takim?

Artani: E ka thënë arsyen. Ti e ke parë veten si je? Je si aeroplan pa pistë. Nuk ke ku qëndron.

Tola: Ti të kesh fatin të bësh takime si kam bërë unë. Mbaj vendin që të takon dhe mos mu drejto fare.

Artani: I ke takimet të gjitha njësoj. Nuk e bën dot diferencimin.

Tola: E ke ndritur ti takimin tënd? Ç’ke që flet kot? Unë pyes Ritvanën, ç’ke që hy si pykë kot.

Artani: Je me fat që ke këtu se as gjysma e djemve këtu s’do të të zgjidhnin po të ishe jashtë.

Më pas, një moment kur i thotë “alo”, bën që vajzat të qeshin duke thënë se veprimi i tij ishte femëror.

FOTO GALERI
2/7

Top Channel