Sot është një ditë mjaft e rëndësishme për moderatoren e njohur shqiptare, Arbana Osmanin.

Djali i saj i dytë, Dielli, feston ditëlindjen e parë dhe me këtë rast nuk ka munguar një dedikim emocionues nga Arbana.

Moderatorja ka zgjedhur disa nga momentet më të lumtura familjare për të përshkruar se

si ishte plot një vit me një anëtar të ri të familjes.

Gëzuar ditëlindjen Dielli im i vogël, dhurata më e papritur dhe më e bukur që më bëri Zoti, bekimi që më risolli besimin se mrekullitë ekzistojnë dhe se Dielli mund të lindë sërish”.

Ma ke ndriçuar jetën o Diell, të jam gjithë jetën mirënjohëse. Të do shumë, mama”, kanë qenë fjalët e saj

Dielli ndërkohë është djali i dytë i Arbanës nga lidhja e saj me regjisorin e njohur, Eduart Grishaj.

 

FOTO GALERI
2/9

Top Channel