Mikela dhe Bashkimi kanë shkëmbyer një puthje në buzë gjatë takimit të tyre, por të dy i kishin fytyrat e fshehura nën maskë.

Ata ishin veshur si personazhet e serialit të famshëm “Casa del Papel” dhe Mikela e krahasoi veten me Tokion. Ndërsa Bashkimi iu përgjigj: “Cfarë rastësie, mua më shkon Rio si rol…”

“E di si përfundojnë ata?” – pyeti Bashkimi derisa i rrëmbeu puthjen në buzë.

FOTO GALERI
2/6

Top Channel