Ahmetaj i tregon diçka në celular Ramës, ai habitet/ Momentet epike në Kuvend (FOTOT)

07/10/2021 12:17

Seanca plenare në Kuvend ditën e sotme nisi me përplasjen e ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu dhe kreut të PD-së, Lulzim Basha.

Më pas replikoi kryeministri Rama dhe deputetë të tjerë.

Por fotografëve nuk u shpëtuan edhe disa prej momenteve më epike në sallë.

Mes tyre në një moment zv.ministri Arben Ahmetaj i tregon diçka Ramës dhe ai çuditet, por nuk dihet se çfarë ishte, një foto, video apo bisedë.

Gjithashtu ministrat nuk kanë treguar interes në dëgjimin e fjalimeve në foltore ndërsa janë fotografuar duke biseduar me njëri-tjetrin.

 

FOTO GALERI
2/9

Top Channel