Me bikini dhe çizme në mes të shkretëtirës, Kim Kardashian rikthen pozat e nxehta të disa viteve më parë

19/07/2021 22:13

Vitet kalojnë, por Kim Kardashian vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe të ketë miliona ndjekës në rrjetet sociale.

Teksa ka postuar foto nga pushimet e saj ekzotike, sot zgjodhi të ripublikojë dy foto të vitit 2008, teksa pozon në mes të shkretëtirës me një veshje kauboj

FOTO GALERI
1/12

Top Channel