Fotot ilustruese

Ndahet nga jeta pedagogu i universitetit të Korçës dhe drejtori i gjimnazit grek jopublik në Korcë”Platon”.

Dion Tushi mësohet se ka rënë nga çatia e shtëpisë së tij aksidentalisht pasi ka pësuar hemorragji te brendshme ka humbur jetën.

Ai është transportuar ne spital por nuk ka mundur te mbijetoje si pasoje e dëmtimeve.

Pedagogu u nda nga jeta në moshën 49 vjeçare.

Top Channel