Këngëtarja Nora Istrefi, gjatë këtyre ditëve ka qenë mjaft aktive me postime në rrjetet sociale.

Nëna e një vajze, së fundmi, është shfaqur me një fustan transparent dhe shkëlqyes, që ia nxjerr më në pah hiret elegante. Imazhet në fjalë, ajo i ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram, duke marrë pëlqime e komente nga ta.

Nora, nga ana tjetër ka qenë më pasive në muzikë dhe këtë vit solli vetëm një projekt të ri muzikor.

“Dy zemra”, është kënga e saj e fundit, në bashkëpunim me Butrint Imerin.

Ndërkohë, bukuroshja zeshkane i është futur botës së biznesit, të cilën e gjen atë mes Prishtinës dhe Stambollit.

FOTO GALERI
2/12

Top Channel