Këngëtarja Arilena Ara është shfaqur në momente argëtuese me partnerin e saj Popi Kola në -7 gradë celsius.

Ajo ka sjellë momente të xhirimit të klipit të këngës në bashkëpunim me Alban Skënderajn, “A i sheh”. Ata janë përqafuar e duke luajtur me njëri tjetrin.

Vetëm pak ditë më parë Arilena Ara dhe Alban Skënderaj sollën projektin më të fundit muzikor të titulluar ‘A i sheh’.

Dyshja zgjodhi që këtë projekt ta xhironte në alpe, aty ku për hir të vërtetës në këtë periudhë temperaturat janë shumë herë më të ulëta.

 “Ne gjatë kohës që @albanskenderaj xhironte në temperaturat -7  @popikola @altin_celmeta dhe @ujvarahajdariofficial në AISHEH”, ka shkruar Ara krah videos ku shihet duke u argëtuar me të dashurin e saj Popi Kola.

FOTO GALERI
2/14

Top Channel