Plas debati në “Për’puthen”/ Melisa: Si të më thuash kur*ë mua, turp të të vij. Sindi: Ki kujdes me tonet se…

18/12/2020 19:01

Një takim tepër romantik ishte ai mes Melisës dhe Fatjonit, që u transmetua ditën e sotme në emisionin “Për’puthen”.

Në pjesën e dytë të takimit dyshja nisin të flasin rreth martesës dhe një të ardhme së bashku. Ajo çka bën përshtypje në të gjithë këtë bisedë është fakti se Melisa do i ftojë të gjithë në dasmën e saj përveç njërës, Sindit.

Menjëherë pas kësaj deklarate nisin debate të ashpra në studio.

Melisa: Dihet botërisht antipatia ime, ja e ndjen vet.
Bora: Pse s’duhet të jetë Sindi në dasme
Sindi: Uroj që Melisa të gjej njeriun e duhur në jetë dhe ta kaloj atë altar një herë në jetë edhe pse e ve në dyshim
Melisa: Antipati për ofendimet që bën. Turp të vij që edhe altarin e përdor për ofendim. Vetëm violinës ke mësuar me i ra.
Sindi: Zemër të lutëm mos ngri zërin dhe diskutojmë si njerëz, nëse
Melisa: Nëse do ishim në jetën reale do nxirrja anën time më të keqe
Sindi: Edhe unë kam anën time më të keq
Melisa: Ka më shumë se kaq,
Sindi: Pse duhet të cënohem për këtë mendim
Melisa: Si të më thuash kurvë mua edhe mos e marr si ofendim
Sindi: Ki kujdes me tonet se siç bërtet ti mund të bërtas dhe unë
Melisa: Se ça?
Sindi: Pse e paedukatë si puna jote jam unë, nuk bërtas si puna jote.
Melisa: Nuk flas si puna jote, shyqyr zotit që ke msu me sha he me ofendu se për tjetër gjë ishalla qofshin këta që janë.
Sindi: Mos flit për të tjerët.

FOTO GALERI
2/14

Top Channel