Një nuse ka ndarë me të gjithë momentin që i “shkatërroi” dasmën.

Në një video të publikuar në “Tik Tok”, nusja shihet e pozicionuar e ulur në mes të pistës së kërcimit. Pranë saj ndodhet bashkëshorti i saj i ardhshëm, me këmishë të zbërthyer e që nis të bëjë një kërcim sensual për të.

Por në një moment, ai e ngre këmbën më shumë seç duhet dhe si pasojë godet bashkëshorten e cila përfundon përdhe. Ky moment sa qesharak aq edhe i dhimbshëm është publikuar nga vetë nusja me mbishkrimin:

“Si burri im na shkatërroi pjesën e dasmës”.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 

FOTO GALERI
3/9

Top Channel