Vjeshta është më e nxehtë se kurrë, me të famshëm që zhvishen në mediat sociale dhe shfaqin trupat mahnitës me kostume banje.

Në plazhe apo pishina, çdo rast është rasti i duhur për ta për t’u ‘puthur’ nga dielli.

Pavarësisht stinës apo temperaturave, të famshmit e gjejnë gjithnjë mundësinë për të mbajtur ‘pas vetes’ fansat e tyre e, pse jo, të tërheqin edhe të tjerë.

FOTO GALERI
2/22

Top Channel