Jo vetëm partnerja e menaxherja e bashkëshortit të saj Mauro Icardi, por Wanda Nara është shumë e komentuar edhe jashtë skeptrit futbollistik.

Ajo është një modele e njohur dhe shpesh tërheq vëmendje me fotot provokuese që publikon në rrjete sociale.

Së fundmi, Wanda shfaqet e veshur tepër elegante, ku duket se është nisur për një udhëtim pune. Ajo ka postuar foto nga bordi i avionit privat, teksa pozonte ulur në sendile, e veshur thjeshtë me një pulovër, xhaketë, xhinse e atlete.

Në dukje një veshje që do të mund ta bënte secili prej nesh, por Wanda ka zgjedhur sigurisht markat më të mira, Hermes, Nike e Dior.

FOTO GALERI
2/9

Top Channel