Ivanka gjithmonë në qendër të vëmendjes, këtë herë model i një nëne të përkushtuar

21/02/2020 22:49

Ivanka Trump duket se këtë herë ia ka dalë mbarë të “rrëzojë” kritikat dhe të përgëzohet nga përdoruesit e rrjeteve sociale për sjelljen e saj si nënë. Bukuroshja 38 vjeçare publikon shpesh foto teksa shoqëron fëmijët e saj në shkollë apo nëpër parqe fëmijësh.

Në këtë mënyrë Ivanka përpiqet të transmetoi më së miri modelin e një femre të suksesshme në karriere dhe një nëne shembullore, duke i kushtuar kohë të veçantë të dyja spektrave të jetës, profesional dhe atë familjar.

Por duhet pranuar, në foton e fundit të publikuar prej saj duke drekuar me djalin e vogël, e veshur thjeshtë dhe e buzëqeshur, e bija e Trump ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel