Ballsh, naftëtarët 5 muaj pa rroga/ Ligji u jep pensionin, Albpetroli jo
19/02/2020 20:40
Shërbimi detar i Spanjës shpëton 24 migrantë
19/02/2020 20:38
​Krasniqi: Kosova jeton më mirë pa Serbinë
19/02/2020 20:36
Rusia e Kina pretendojnë se me standardin e floririt merr fund dominimi i dollarit amerikan
19/02/2020 20:33
Pesë mënyra të thjeshta natyrale si të dukeni më të rinj
19/02/2020 20:31
FIFA ndryshon ‘off side’/ Wenger, partizan i revolucionit
19/02/2020 20:27
“Zëdhënës i dosjes së Dibrës”/ Pas Lleshaj, Presidenca sulmon Manjën: Meta të pret nesër, do të trajtojë me përulësi
19/02/2020 20:25
Mediat botërore jehonë thirrjes së Metës për protesta: Presidenti shqiptar thirrje për përmbysjen e qeverisë
19/02/2020 20:11
Basha: Mbështes punonjësit e Poçemit dhe naftëtarët, duhet zgjidhje e menjëhershme për ta
19/02/2020 20:09
Pa koment: Luan violinë gjatë operacionit në tru
19/02/2020 19:58
Fshati që serbët nuk i prishën dot bukurinë dhe traditën, Rabdishti Peshkopisë
19/02/2020 19:57
Bar-restoranti i parë për të zhveshur vjen këtë muaj në Zvicër
19/02/2020 19:57
Prodhuesit në Kosovë kërkojnë tregje të përbashkëta
19/02/2020 19:47
Presidenca sulmon Lleshaj: Qetësohu “Gjenerali” nën poture! Rendin në 2 mars e garanton Presidenti me popullin
19/02/2020 19:46
Viktimat e virusit në Kinë, shkojnë në mbi 2 mijë
19/02/2020 19:43
Cakaj në Kosovë: Jemi gati të zhbëjmë kufijtë
19/02/2020 19:40
Ulsi Manja i dërgon Metës mesazh të koduar nga Edi Rama
19/02/2020 19:38
Tronditet Australia, nëna e tre fëmijët digjen në makinë nga bashkëshorti ish-sportist profesionist
19/02/2020 19:35
Takimi me ambasadoren Kim/ Reagon Rama
19/02/2020 19:35
Bllaca e morri armën në polici/ Mbi 100 policë me probleme shëndetësore, përfshi edhe ato psikike
19/02/2020 19:35
“Marr bukë me vete, më merr malli për djath”, Luiza Gega tregon sakrificat e stërvitjes në Kenia
19/02/2020 19:30