Rreperi i njohur Amerikan: Koby Bryant është vrarë, kanë tentuar të më vrasin edhe mua

29/01/2020 10:27

Rreperi i njohur amerikan Silento nëpërmjet një statusi në Twitter ka shkruar se Koby Bryant është vrarë dhe se edhe atë kishin tentuar që ta vrasin.

Silento shkruan: Koby Bryant ishte një vrasje e planifikuar, ashtu siç donin të ma bënin mua. Mos besoni askënd, kjo është një industri e pisët.

Silento është këngëtari i super hitit “Watch Me” që ka arritur deri më tani 1.7 bilion klikime.

 

Top Channel