Del në shitje shtëpia ku aktori i famshëm u gjet i vdekur, dhe ka pamje fantastike

23/11/2019 17:07

Aktori dhe komediani robin Uilliams jetonte në një shtëpi moderne dhe me stil mesdhetar në vitin 2014, kur u vetëvra.

Shtëpia me gjashtë dhoma gjumii e gjashtë banja tani është në shitje për 7.25 milionë dollarë.

Vila një katëshe ndodhet në gjirin e San Franciskos, dhe ka pamje fantastike nga deti pothuajse në çdo dhomë.

FOTO GALERI
3/10

Top Channel