Aston martin ka treguar katër makinat e markës së tyre që do të përdorë James Bond në filmin e ri të agjentit 007.

Aston Martin ka njoftuar se për filmin “No Time To Die”, më i fundit i agjentit 007, do të përdoren katër makina të tyre.

Kompania britanike tha se makinat rreshtohen si “e shkuara, e tashmja dhe e ardhmja”, pasi janë prodhime të të gjitha epokave.

FOTO GALERI
3/4
DBS Superleggera

Top Channel