Në qytetin e Durrësit është vënë nën pranga 57-vjeçari, pasi ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj vëllait të tij.

Bëhet me dije se shtetasi me iniciale B.M, 57 vjeç, banues në Durrës akuzohet për veprën penale “Dhunë në familje”, ndaj vëllait të tij, shtetasit S.M., 54 vjeç.

Top Channel