Mori gati një milion vota në zgjedhjet në Egjipt edhe pse nuk ishte fare kandidat, rrugët në shtetin e tij janë duke u mbushur me postera, ndërsa fama e Mohamed Salah vazhdon të rritet në mbarë globin, duke u bërë një kandidat potencial edhe për “Topin e Artë”.

Por së fundmi, ylli i Liverpool ka marrë një surprizë të bukur. Ai është takuar me sozinë e tij dhe ngjashmëria është e frikshme.

Sozia e Mohamed Salah mbështet Liverpoolin, pikërisht për faktin se me “The Reds” luan bashkëkombësi i tij. Është e vështirë të dallosh se cili është i vërteti, sepse ngjashmëria mes të dyve është impresionuese.

FOTO GALERI
3/15

Top Channel