Futbolli i femrave po merr një përhapje shumë të gjerë kohët e fundit dhe gjithnjë e më shumë po shikojmë turne kombëtarë dhe ndërkombëtarë, po ashtu edhe shumë femra të bukura.

Futbolli nuk është më vetëm i meshkujve dhe për më shumë femrat nuk kanë vendosur që të jenë vetëm shoqëruese apo tifoze të zjarrta nga tribunat. Me kostumin e skuadrës së tyre në fushë, me bikini në rrjetet sociale dhe me një veshje mbrëmje në një aktivitet të rëndësishëm, ato gjithnjë mbeten në qendër të vëmendjes.

Dhe kohët e fundit kemi parë shumë nga ato që tërheqin në mënyrë të veçantë vëmendjen nga gjithë të tjerat.

FOTO GALERI
2/25

Top Channel