Lajmi i fundit
Katër pasagjerë ndodheshin në bordin e Volkswagen Caddy drejtuar nga 22-vjeçari shqiptar.
Pasagjerët ishin tre shtetas shqiptarë të moshës 41, 43 dhe 45 vjeç, së bashku me një shtetas nepalez 26 vjeç
Aktualisht autoritetet po hetojnë rrethanat e aksidentit. Raportet paraprake sugjerojnë faktorë të mundshëm si shpejtësia, kushtet e motit dhe gjendja mekanike e automjeteve

Ana e errët e Bella! Pamja që duhet kopjuar

16/01/2018 10:49

E errët si një femër e vërtetë fatale, kështu u shfaq Bella Hadid kur doli nga një restorant në Los Angeles. Modelja solli një pamje të pavdekshme total black, duke përzjerë mes tyre disa nga trendet e stinës.

Efekti final? Gjithçka për t’u kopjuar!
Protagoniste e palltos me lëkurë te zezë, perfekte si në veshjet me funde, apo dhe siç bën ajo, me një palë xhinse cropped, për një efekt “preciz”.

Një bluzë kashmiri dhe bizhu “që bëjnë efekt” janë pjesa tjetër. Në fotogaleri disa nga veshjet frymëzuar nga stili i Bella.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel