Hotelet më të “instagramuar” të vitit (Foto)

11/12/2016 00:00

Instagrami ka zbuluar se kush janë hotelet që janë bërë “tag” më shpesh në vitin 2016.

Hotelet amerikane kryesojnë listën, duke zënë 7 nga 10 vendet e para

MGM Grand Las Vegas renditet i pari, duke lënë pas W New York dhe The Cosmopolitan of Las Vegas.

FOTO GALERI
1/10
1. MGM Grand Las Vegas

Top Channel