“Koha për të ngrënë, fëmijë”!

01/12/2016 00:00

Këto janë fotot fantastike që tregojnë se si një arushë “peshkon” për tre të vegjëlit e saj e më pas i jep për të ngrënë salmonin e sapokapur.

Pamjet vijnë nga Parku Kombëtar Katmai, në Alaskë, nga 43-vjeçari Christophe Vasselin.

“Të gjesh një arushë me 3 këlyshët e saj është e rrallë dhe ishte shumë emocionuese për mua të shkrepja këto foto.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel