Gomez sikletoset nga puthja me Bieber

22/04/2012 14:50

Për shumicën e njerëzve, një puthje në publik me të dashurin është diçka krejt e zakonshme.

Por, në mënyrë të çuditshme, Selena Gomez e konsideroi diçka të tillë si gjënë më të turpshme që i ka ndodhur ndonjëherë.

19-vjeçarja dhe i dashuri i saj, Justin Bieber, u fotografuan gjatë një ndeshje të Los Angelos Lakers në ekranin e madh, ku shfaqen çiftet që më pas duhet të puthen mes tyre.

Duke respektuar traditën, edhe Bieber me Gomez u puthën, por në një intervistë disa orë më vonë, 19-vjeçarja pranoi se ishte sikletosur si kurrë ndonjëherë nga gjesti.

“Kjo është gjëja më turpëruese që më ka ndodhur ndonjëherë. Kamera ishte duke iu drejtuar çifteve të vjetër, që ngjanin shumë bukur, kur papritur u drejtua drejt nesh. Ishte shumë e papërshtatshme”, deklaroi Gomez.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel