Një nënë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës e gjeti shtëpinë tërësisht të mbuluar me miell, pasi u largua për vetëm disa minuta në tualet.

Gruaja la në dhomën e ndenjes dy djemtë e saj, të moshës tre dhe një-vjeçare, së bashku me një thes mielli 10 kilogramësh, në atë që do të rezultonte më pas një “recetë” shkatërrimi.

E befasuar, gruaja rendi për të marrë kamerën e saj, për të mos humbur momentin tragjikomik dhe vendosi videon në “youtube”, ku brenda disa orësh, u regjistruan deri 750 mijë klikime.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel