Peqin, gjuanin peshk me dinamit, plagosen

18/04/2011 14:55

Dy persona janë plagosur teksa gjuanin peshkë me dinamit në lumin e Shkumbinit, në Peqin.

Bëhet fjalë për shtetasit Eduard Dushku, 45 vjeç dhe Gentjan Rexha, 35 vjeç.

Të plagosurit ndodhen në gjendje të rëndë në spitalin e Elbasanit.

Top Channel