Kate Moss ndërton një bar brenda shtëpisë

28/01/2011 16:00

Modelja Kate Moss do të transferohet këtë javë në shtëpinë e saj 8 milionë euroshe në Highgate (Londër).

Për të mos pasur nevojë të dalë jashtë për të festuar, modelja britanike 37-vjeçare ka vendosur të ndërtojë një bar-diskotekë-karaoke brenda shtëpisë.

“Do të ketë karaoke, vend për orkestër, divane gjigandë, një bar dhe një skenë”, tha një burim për ‘The Sun’.

Kate Moss dhe partneri i saj, Jamie Hince, po përgatisin festën e parë, atë të mirëseardhjes në shtëpinë e re.

Top Channel