Ish-i i Lampard-it drejt martesës së dytë

22/01/2011 08:45

Mesfushori i Chelsea-t, Frank Lampard, duhet të ndihet veçanërisht i hidhëruar kur sheh nënën e dy vajzave të tij që po shkon drejt martesës me një prej yjeve të televizionit britanik.

Dy vjet pas ndarjes, jeta për modelen 36-vjeçare, Elen Rives, ka marrë një kthesë pozitive. Pasi darkoi me biznesmenin dhe shoëman-in Peter Andre, të dy u larguan drejt një suite në një hotel luksoz në Londër.

Edhe pse shoqërohen prej vetëm dy muajsh, sipas mediave rozë, Andre dhe Rives mund të jenë pranë lidhjes në martesë.

Top Channel