Bar Rafaeli, në version marine dhe seksi është protagoniste e numrit korrik të revistës “Allure”.

Modelja izraelite pozon bashkë me një mashkull me muskuj të tonifikuar, i cili mund të jetë shkak për xhelozi nga ana e Leonardo Di Caprio-s!

Modelja izraelite 25-vjecare është fotografuar nga Patrick Demarchelier, mes kabinave bosh të plazhit me taka super të larta, që i nxjerrin edhe më shumë në pah bukurinë trupore dhe sensualitetin e saj të padiskutueshëm.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel